top of page

ONE-TO-ONE

Zažijte individuální školení s naším programem One to One!

V naší akademii věříme, že každý kadeřník je jedinečný a zaslouží si individuální přístup k rozvoji svých dovedností. Proto jsme vytvořili program "One to One", který je navržen tak, aby splňoval specifické potřeby a cíle každého jednotlivce. 

Rezervujte si své individuální školení a objevte nové techniky, trendy a inspiraci pod vedením našich zkušených školitelů.

Co je program ONE-TO-ONE?
Jak program ONE-TO-ONE funguje?

Program "One to One" je personalizované školení, které vám umožní pracovat přímo s našimi zkušenými školiteli. Ať už jste začátečník, nebo profesionál, naše školení vám poskytne odborné znalosti a dovednosti, které potřebujete k dosažení těch nejlepších výsledků ve vaší praxi.

Dle vašich jedinečných potřeb a cílů vytvoří daný školitel individuální plán, abyste svůj čas využili na maximum.

  1. Kontakt a konzultace: Po přihlášení do programu vás budeme kontaktovat, abychom s vámi prodiskutovali vaše specifické potřeby a cíle. Tato konzultace pomůže našim školitelům přizpůsobit školení tak, aby pro vás bylo co nejpřínosnější.​

  2. Realizace školení: Školení probíhá ve vámi vybraném termínu a místě. Naši školitelé se vám budou plně věnovat a poskytnou vám jak teoretické znalosti, tak praktické ukázky a cvičení.

7414701e-771e-42b3-93de-d1050581d0da.jpg

VÝHODY PROGRAMU ONE-TO-ONE

PERSONALIZOVANÝ PŘÍSTUP

Naši školitelé přizpůsobí školení vašim konkrétním potřebám a cílům, což zajišťuje, že získáte přesně to, co potřebujete.

FLEXIBILITA MÍSTA

Školení může probíhat přímo ve vašem salonu, kde vám školitel ukáže, jak využít prostředí vašeho pracovního místa co nejefektivněji, nebo v prostorách naší akademie.

ODBORNÍ ŠKOLITELÉ

Naši školitelé jsou renomovaní odborníci s dlouholetou praxí a aktuálními znalostmi o nejnovějších trendech a technikách.

PRAKTICKÁ ZKUŠENOST

Během školení budete mít možnost pracovat na reálných modelech, což vám poskytne cennou praktickou zkušenost a zpětnou vazbu.

POPTEJTE SI SVÉ ŠKOLENÍ

Děkujeme! Brzy vás budeme kontaktovat.

bottom of page