top of page

UČ SE OD TĚCH NEJLEPŠÍCH

BOMTON ACADEMY

Bomton Academy je nezávislé školicí centrum pro kadeřníky. Školitelé tě naučí všechno bez ohledu na značku, se kterou pracuješ. Hlavní je, aby ti předali své zkušenosti.

Akademie funguje od roku 2011 a za tu dobu jsme proškolili už tisíce kadeřníků. Najdeš nás v centru Prahy, jen pár kroků od Náměstí Míru.

S námi se staneš profesionálním kadeřníkem levou zadní. Školit tě bude parta nadšených kadeřníků, kteří za sebou mají bohaté zkušenosti a chtějí kadeřnické řemeslo stále zlepšovat. Každý školitel se specializuje na něco jiného. Ať už jsou to barvy, účesy nebo zákaznický servis, všichni se s tebou podělí o své know-how.

IMG_9862.jpg

V Bomton Academy máš možnost si vybrat ze dvou variant. Jestliže toužíš po flexibilitě a pohodlí, zaregistruj se na naše online školení, které ti umožní studovat ve svém vlastním tempu, kdykoliv a odkudkoliv. Pokud však dáváš přednost osobnímu kontaktu a intenzivnímu zážitku, srdečně tě zveme a připoj se k nám přímo v Bomton Academy.

 

Naše online kurzy ti poskytnou přístup k bohatému zdroji znalostí a dovedností, které potřebuješ k rozvoji tvé kadeřnické kariéry. Prostřednictvím interaktivních lekcí, videí a materiálů ti naši odborníci předají veškeré potřebné informace a techniky.

 

Pokud toužíš po osobním kontaktu a inspiraci z první ruky, pak je pro tebe určeno naše školení v sídle Bomton Academy. Připojením se k nám v reálném prostředí získáš jedinečnou možnost pracovat pod dohledem našich zkušených instruktorů, kteří ti osobně předají své know-how a techniky.

BOMTON ACADEMY

Jsme součástí konceptu BOMTON.

BOMTON BEAUTY
BOMTON CLINIC
BOMTON STUDIO
BOMTON POWER CONCEPT
BOMTON BLOG
bottom of page